Životní pojištění pro ženy

  • Chraňte své blízké před finančním dopadem Vaší smrti
  • Vybereme Vám pojištění z široké nabídky pojišťoven
  • Nabízíme též životní pojištění pro zaměstnance
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
10 Zákazníků zde nyní srovnává

Každá žena, ať už je svobodná či rozvedená, pečuje o domácnost a rodinu či si naopak buduje kariéru, potřebuje ve svém životě silného a spolehlivého partnera. Ne vždy jim musí být muž, někdy stačí pojišťovna a kvalitní pojištění. Některé pojišťovny jsou dobře obeznámeny s s riziky, které ženám mohou hrozit, a proto přišly na trh s produktem, kterým je speciální životní pojištění pro ženy.

Pojištění vytvořené ženám na míru

Ženy mají specifické potřeby a hrozí jim odlišná rizika než mužům. Životní pojištění pro ženy proto kryje následující rizika:

  • závažné onemocnění (rakovina prsu, osteoporotické zlomeniny či revmatoidní atrtitida),
  • závažné operace (operace obličeje, transplantace kůže v obličeji, vulvektomie, rekonstrukce prsu po mastektomii, Wertheimova operace a další),
  • těhotenské nebo porodní komplikace (chirurgické odstranění dělohy, embolie, žilní trombóza, mimoděložní těhotenství, krvácení po porodu s poruchou srážlivosti),
  • závažné postižení narozeného dítěte (hydrocephalus, Downův syndrom, Fallotova tetralogie a jiné),
  • úmrtí rodičky při porodu či jeho následkem.

Životní pojištění pro ženy myslí na veškeré problémy, která ženám mohou hrozit a to včetně těžkých postižení narozeného dítěte. S ohledem na závažnost diagnózy se navyšuje pojistné plnění a to až do maximální výše pětinásobku pojistné částky.

Další výhody životního pojištění pro ženy

Pojišťovny ženám vychází vstříc a pojistné bývá levnější než v případě můžu. Pojistné podmínky bývají výhodnější u těhotných žen. Například pojišťovna Allianz, která nabízí životní pojištění pro ženy Rytmus, odměňuje pojištěné klientky také za zdravý životní styl. Ženy mohou získat nižší pojistné a za rozumné peníze zabezpečit sebe i své děti. Kromě toho si mohou sjednat další připojištění se slevou až 15 procent.

Mám zájem

Slovo odborníka

Pokud uzavíráte s někým smlouvu na tak dlouhou dobu, jako je tomu v případě životního pojištění, je nutné poradit se s profesionály. Jakožto nezávislí odborníci Vám rádi poradíme a pomůžeme Vám dobře se rozhodnout.

David Holý Pojišťovací expert, ePojisteni.cz

Mluví se o nás